بازرگانی بادام ماهان
خانه / بادام زمینی / بادام زمینی روکش دار پنیری مرغوب قیمت عمده

بادام زمینی روکش دار پنیری مرغوب قیمت عمده

بادام زمینی روکش دار در انواع طعم های باربیکیو، پنیری،تند فلفلی… از محبوب ترین  بادام زمینی کیلویی های طعم دار به شمار می روند که خرید عمده ی آن ها جهت بسته بندی های گرمی و فروش در بازار می تواند سودآوری خوبی را به همراه داشته باشد.

در صنعت آجیل و خشکبار استفاده از روش های نوین برای طعم دار کردن انواع بادام بویژه بادام زمینی می تواند موجب جلب رضایت قشر بیشتری از مشتریان شده و با تحت پوشش قرار دادن انواع سلیقه ها میزان مشتریان را افزایش داد.

خرید بادام زمینی روکش دار فله ای

بادام زمینی روکش دار هلندی امروزه محبوبیت بسیاری در ایران دارد و خریداران عمده این محصول دوارداتی معمولا آن را به صورت فله ای خریداری می کنند تا برای بسته بندی مورد استفاده قرار دهند که برای خرید آسان این محصول می توانند از قیمت روز انواع بادام زمینی شور یا خام ایرانی و خارجی از طریق سایت و فروشگاه های اینترنتی مطلع شوند.

بادام زمینی روکش دار

خواص مصرف بادام زمینی

بادام زمینی سرشار از ویتامین e می باشد از این رو مصرف آن می تواند نیاز بدن را به این ویتامین تا حد زیادی تامین کند.

همچنین تحقیقات به عمال آمده نشان داده است که افرادی که در برنامه ی روزانه ی خود بادام زمینی خام و یا بو داده را قرار داده اند و حداقل 4 مرتبه در هفته آن را مصرف می کنند کمتر در معرض  احتمال سکته قلبی قرار می گیرند.

البته مصرف بادام هندی خام تنها محدود بع خوردن دانه ی آن نمی شود و می توان آز فراورده های ان نیز بهره برد که برخی از انواع ان عبارتند از:

  • خلال بادام زمینی
  • پودر بادام زمینی
  • کره ی بادام زمینی

که  این ها را می توان از بادام زمینی ایرانی نیز تولید نمود.

کره بادام زمینی

یکی از مناسب ترین انواع این محصول برای تولید کره ی بادام زمینی آستانه اشرفیه در سایز ریز است که قیمت و کفیت بسیار مناسبی دارد.

منبع: ایران بادام

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724637
شماره فکس:03434333838
آدرس کانال: mahanalmonds@
پست الکترونیکی: mahanalmond@gmail.com