بازرگانی بادام ماهان
خانه / بادام کاغذی / بادام کاغذی خارجی و قیمت فروش عمده آن

بادام کاغذی خارجی و قیمت فروش عمده آن

بادام کاغذی خارجی در انواع بوداده نمکی و خام به صورت تک پوست در بازار عرضه می گردد.بهترین نمونه بادام کاغذی خارجی تک پوست برای فروش در سراسر ایران از طریق این سایت ارائه شده که با ثبت سفارش خرید عمده می توان از قیمت های تخفیفی مناسبی نیز بهره مند شد.

بادام کاغذی خارجی

بادام پوست کاغذی را می توان به عنوان یکی از تنقلات کاملا سالم و مقوی برشمرد که طرفداران بسیاری دارد و می تواند به همراه سایر مغزیجات جایگزین خوراکی های نامناسبی چون چیپس و پفک شود و حتی به عنوان یک آجیل لوکس نیز در ایران استفاده می شود.

انواع بادام پوست کاغذی

انواع بادام پوست کاغذی ای که در کشورمان وجود دارد به دو دسته بادام کاغذی ایرانی و بادام کاغذی خارجی تقسیم می شوند.

بادام کاغذی خارجی که به منقا معروف است دارای پوسته ی بسیار نازک (تک لایه) است و نوع تازه و درجه یک آن مغزی با رنگ روشن دارد.

بادام کاغذی شور را محب یا سفید نیز می نامند. بادام سفید در چندین شهر داخل کشورمان تولید می شود و پوست سخت و مغز آن رنگ روشن دارند. ویژگی اصلی این نوع بادام درختی  این است که پوست آن نازک تر از سایر ارقام بادام است و سختی کمتری دارد و با فشار انگشتان می توان پوسته آن را شکست و مغز بادام را استخراج نمود.

قیمت بادام کاغذی خارجی

قیمت بادام کاغذی خارجی همانند بادام هندی و مغز بادام زرین که همگی از محصولات وارداتی به کشورمان هستند هیچ وقت در بازار دارای ثبات نبوده و با تغییرات نرخ ارز دچار نوسان می شود از این رو باید قیمت آن را روزانه از مراکز معتبر اینترنتی که به طور تخصصی در این زمینه فعالیت دارند جویا شد.

لازم است بدانید که بادام منقا در بسته بندی های عمده که معمولا کیسه گونی هستند وارد کشورمان می شوند و خام هستند و فرایند شور و نمکی  کردن آن ها در داخل کشور انجام می شود.

منبع: ایران بادام

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724637
شماره فکس:03434333838
آدرس کانال: mahanalmonds@
پست الکترونیکی: mahanalmond@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده بادام کاغذی خام

بادام کاغذی شور می تواند از بین انواع ایرانی یا خارجی به صورت عمده از …