بازرگانی بادام ماهان
خانه / بادام کاغذی / بادام کاغذی خام و واردات آن به ایران

بادام کاغذی خام و واردات آن به ایران

بادام کاغذی خام که به ایران واردات می شود خارجی در ماه های پایانی سال با افزایش چشم گیری در فروش رو برو بوده است.
در ماه های پایانی سال با توجه به افزایش تقاضای مصرف کنندگان نسبت به خرید انواع آجیل و خشکبار از جمله بادام پوست کاغذی خارجی میزان فروش این گونه محصولات نیز افزایش قابل توجهی می یابد.
بادام کاغذی و مغز بادام ایرانی بو داده از محبوب ترین نمونه محصولات آجیلی خارجی است که به صورت تک پوست بوده و از کشور های خارجی به شکل بادام کاغذی خام به ایران واردات می گردد و سپس در کارگاه های فراوری به روش صنعتی نسبت به برشته کردن و طعم دار نمودن بادام کاغذی خام اقدامات لازم صورت می گیرد.

پخش عمده بادام کاغذی خام

از آنجایی که بادام کاغذی خام آجیلی پر مصرف در سراسر کشور است امروزه شرکت های پخش تمام تلاش خود را برای توضیع یکنواخت این محصول در اقصی نقاط کشور به صورت حضوری انجام می دهند علاوه بر این فروش اینترنتی بادام کاغذی از طریق سایت های معتبری در حجم عمده و خرده نیز صورت می گیرد.

بادام کاغذی خام

بسته بندی بادام کاغذی خام

بسته بندی ای که برای خرید و فروش عمده بادام کاغذی خام صورت می گیرد عمدتا کیسه گونی های 20 تا 25 کیلو گرمی می باشند اما برای ابعاد کوچک و گرمی که در واقع مناسب برای عرضه در فروشگاه می باشد معمولا از بادام کاغذی شور و بوداده استفاده می گردد.
دلیل محبوبیت بادام کاغذی خارجی برای مصارف آجیلی راحتی استفاده در کنار طعم و مزه ی لذیذ است. این نوع بادام دارای پوست تک لایه و نازکی است که به آسانی تنها با اندکی فشار دست شکسته می شود.
اما سایر انواع بادام درختی ایرانی دارای پوست سخت هستند.
لازم به ذکر است که بادام کاغذی ایرانی نیز نوع دیگری از این محصول است که البته دارای تفاوت های زیادی با نمونه ی خارجی است.

منبع: ایران بادام

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724637
شماره فکس:03434333838
آدرس کانال: mahanalmonds@
پست الکترونیکی: mahanalmond@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده بادام کاغذی خام

بادام کاغذی شور می تواند از بین انواع ایرانی یا خارجی به صورت عمده از …