بازرگانی بادام ماهان
خانه / خلال بادام / خرید خلال بادام شیرین درجه یک

خرید خلال بادام شیرین درجه یک

خرید خلال بادام شیرین که با کیفیت بالایی در قزوین تولید می شود در طول سال توسط کارگاه های تولید شیرینی جات و نقل صورت می گیرد که در این بین برخی اقدام به سفارش و خرید اینترنتی از طریق سایت های معتبر در حجم عمده می نمایند تا بدون صرف هزینه اضافی و وقت خلال بادام زمینی و درختی درجه یک و تازه را به دست آورند.

چرا که عرضه مستقیم انواع خلال پسته و بادام از طریق این سایت با حذف واسطه  ها صورت گرفته که این موضوع سبب دسترسی به قیمت های مناسب می گردد که قیمت مناسب در خرید عمده بسیار مهم طلقی می شود.

خلال پسته و بادام

 

نحوه خرید خلال بادام درشت درجه یک

در برخی از موارد  استفاده از خلل بادام درشت اهمیت بسیار دارد برای مثال کارگاه های تولید نقل همواره به بلندی و نازک بودن خلال بادام اهمیت می دهند و استفاده از خلال بادام سوزنی درشت محصول تولیدس آن ها شکیل تر می نمایند.

جهت خرید خلال بادام درجه یک و تازه این سایت فرصتی مناسب ایجاد کرده است تا انواع خلال بادام قزوین، آذر شهر، کرمانشاه و … را با بسته بندی های عمده و مناسب بدون امکان آسیب دیدگی خلال سفارش و خریداری نمایید.

انواع خلال بادام درختی

شاید در وهله ی اول از دیدن کلمه ی انواع تعجب کنید و تصور همگان این باشد که خلال بادام درختی تنها یک نمونه است اما در واقع این چنین نیست و انواع خلال بادام درختی موجود در بازار بسته به مغز بادام درختی ای که در تولیدشان مورد استفاده قرار می گیرد با یکدیگر متفاوتند.

  • خلال بادام شیرین ایرانی
  • خلال بادام شیرین خارجی
  • خلال بادام تلخ  (که از فراوری مغز بادام تلخ درختی به دست می آید)

خلال بادام تلخ در واقع طعم تلخ ندارد و پیش از آن که نسبت به برش آن اقدام شود طعم تلخ آن را می زدایند در این حالت خلال کاملا بی مزه می شود.

قیمت خرید خلال بادام تلخ نیز با انواع شیرین متفاوت است و پیشنهاد ما برای کسانی که به دنبال کاهش هزینه های تولید هستند پیشنهاد می شود که از این نوع استفاده نمایند.

سایر فرآورده هایی که از مغز بادام تلخ و شیرین می توان تولید نمود عبارتند از: پودر بادام، پرک بادام، روغن بادام.

آرد بادام

پرک بادام

منبع: بادام سرا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724637
شماره فکس:03434333838
آدرس کانال: mahanalmonds@
پست الکترونیکی: mahanalmond@gmail.com